Залежність від багатства

Багатство само по собі не є прокляття, але любов до багатства часто призводить до такої залежності від речей цього світу, що душа людини стає сліпою у відношенні до прекрасних духовних реальностей Царства Божого на землі і радості вічного життя на небесах.

Само по себе богатство не является проклятием, но любовь к нему часто приводит к такой приверженности вещам этого мира, что душа становится слепа к восхитительным, чарующим духовным реальностям царства Божьего на земле и радости вечной жизни на небесах.

Wealth, in itself, is not a curse, but the love of riches many times leads to such devotion to the things of this world that the soul becomes blinded to the beautiful attractions of the spiritual realities of the kingdom of God on earth and to the joys of eternal life in heaven.


Розсилка «До роздумів» - вибрані цитати з Книги Урантії здійснюється та підготовлена у дусі співробітництва та братерства спільно з Фондом Урантії (www.urantia.org)  та Міжнародною Урантійською Асоціацією (www.urantia-uai.org).
Права на оригінальний текст Книги Урантії належать Фонду Урантії.
Архів цієї  розсилки знаходиться за адресою
quote.urantia.org.ua